Yönetim Sistemleri Eğitim ve Danışmanlığı

Tecrübeli danışmanlarımız ile yönetim sistemleri standartlarına ilişkin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Kurum süreçlerinin yönetimi ve kontrolü için sistematik bir yapı sunan, kurum için sürekli iyileştirme ve pazar avantajı sağlayan, müşteri memnuniyeti ve kalite bilincini önemseyen ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı'na yönelik kuruluşlara danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bu hizmet kapsamında kuruluşların standardın prensiplerine uygun olarak kalite yönetim sistemine sahip olmalarını ve bu sistem ile kuruluşlarını daha ileriye taşımalarını amaçlıyoruz.

Bu hizmeti sağlarken, proje yönetim metodolojimizin temel taşları olan kurumun mevcut durumunun değerlendirilmesi, yeni kurulacak yapının kuruma göre tasarlanması ve kurulan yönetim sistemi yapısının uygulanması aşamalarında kuruma destek veriyoruz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı'nın beklentilerini ve etkilerini anlamak, standarda uygun bir şekilde sistemi işletmek amacıyla ISO 9001 eğitimleri EVKAL Danışmanlık bünyesinde bulunan akademisyenler tarafından işletmenize özel olarak verilmektedir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Kurumların bilgi varlıklarının belirlenmesi, risklerin tespit edilmesi ve etkilerinin azaltılmasını sağlamaya yönelik bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik değerlerinin korunmasını sağlayacak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi oluşturmak ya da kurumlarda daha önceden oluşturulmuş olan bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin olgunluğunun arttırılmasını sağlamak danışmanlık hizmetinin odak noktasıdır.


Bunun yanı sıra, kurumların mevcut yapısını ISO 27001 Standardı’nın gerekliliklerine uygun hale getirerek, gereken durumlarda süreçlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yeniden tasarlanmasına ve işletilmesine destek verilmesi konularında çalışmalar iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.


ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı ile bağlantılı olarak kurumlara Bilgi Güvenliği Farkındalığı eğitimleri verilmektedir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sağlıkta Eğitim ve Danışmanlık

Tecrübeli danışmanlarımız ile yönetim sistemleri standartlarına ilişkin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sağlık üreten sistemlerde “kalite”, hasta ve çalışan haklarını, ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit etmek ve karşılamak demektir.
Bu nedenle sağlıkta kalite çalışmaları, bu amaca yönelik bilgi-insan-yöntem-cihaz-malzeme-karar-gereksinim ve akışlarının doğru tespit edildiği,
kaynakların etkin ve verimli kullanıldığı doğru sistem tasarımları ile başlar. Doğru tasarlanmış sistemler de kendilerini sürekli ölçmek ve iyileştirmek zorundadırlar.

İşte bu noktada, sağlık kurumlarının hasta odaklı, doğru tasarlanmış, kendini objektif kriterlere göre ölçebilen kalite yönetim sistemlerine ihtiyacı vardır.
EVKAL, bu gün dünyada en çok kabul görmüş JCI (Joint Commission International) uluslararası akreditasyon standardına yönelik sağlık hizmetleri veren kurumlara kalite ve akreditasyon için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

JCI Danışmanlık Hizmeti dışında, aşağıda yer alan konularda da danışmanlık hizmeti verilmektedir;

-Sağlık Kuruluşlarında Verimlilik ve Karlılık Danışmanlık Hizmeti

-Özel Hastane Sınıflandırması Danışmanlık Hizmeti

-Hastane Yalın Yönetimi Danışmanlık Hizmeti

-Tasarım Danışmanlık Hizmeti

-İş Güvenliği ve İş Sağlığı Danışmanlık Hizmeti

Aşağıda listelenmekte olan eğitimler, EVKAL Danışmanlık bünyesinde bulunan akademisyenler tarafından sunulmaktadır.
Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve eğitimlerimizin tanıtım broşürlerini (kargo ya da e-posta aracılığıyla) tarafınıza iletmemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

-JCI Uluslararası Hastane Akreditasyonu Eğitimi

-TC Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmet Standartları Eğitimi

-Sağlık Hizmetlerinde Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

-Sağlık Hizmetlerinde Risk Analizi Eğitimi

EVKAL Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

EVKAL Yazılım, Eğitim, Danışmanlık, Tasarım ve Sağlık Hizmetleri

0 850 532 7580

Bursa, Türkiye

Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi Araştırma Binası
Ofis No: Z-18 Görükle