*Bizlere telefonla da ulaşabilirsiniz.

Size Özel Yazılımlar Üretiyoruz

Hedeflerinize gitmek için kullandığınız yolların farklı olabileceğinin farkındayız. İhtiyaç ve isteklerinizle doğru orantılı olarak, standart kalıplara oturtulmuş paket yazılımlardan sıyrılarak istediğiniz amaçtaki yazılımları sizler için ortaya çıkartıyoruz. Özel yazılımlar ile projelerinizdeki riskleri en aza indirmek ve verimliliği arttırmak mümkün. Masaüstü ve mobil yazılımları “Yazılım Analizi, Beyaz Tahta Çalışması, Tasarım Aşaması, Arka Plan ve Ön Kodlama, Test Süreci" gibi aşamalar sonunda ortaya çıkararak çalışmalarınız için kusursuza yakın bir altyapı sağlıyoruz. Yazılım geliştirme süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Thank You Very Much!
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.

OMOPHORUS

Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı

OMOPHORUS Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı; gerekliliklerin yerine getirildiğinin kontrolünün gerçekleştirilmesi ve iyileştirmeye açık alanlarda yapılacak çalışmaların zamanında, basit ve kolay izlenmesini sağlayan bir yazılımdır.

Sağlık Hizmeti sunan kurum ve kuruluşlar için bu yazılım;

Sağlık Bakanlığı “Hizmet Kalite Standartları" ve Joint Commission International (JCI) “Uluslararası Hastane Akreditasyon Standartları"na uygun olarak tasarlanmıştır. Sistemin sürekliliğinin sağlanması, denetlenmesi ile iyileştirme çalışmalarının takibini sağlar.

OMOPHORUS hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize ulaşabilir ya da buraya tıklayarak sunumumuzu inceleyebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı

“Müşteri İlişkileri Yönetimi" CRM (Customer Relationship Management) yazılımımız ile müşterilerinizi tanımak, ihtiyaçlarını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek çok daha kolay. İşletmeniz ile müşterileriniz arasındaki koordinasyonu sağlamak için gerekli altyapı sisteminiz yok ise ya da CRM yazılımınızı geliştirmek istiyorsanız EVKAL sizlere uygun fiyatlarla, sizlere özgü yazılım ve danışmanlık hizmeti vermekte. İşletmeniz ile müşterileriniz arasındaki ilişkilerinizdeki birçok süreci geliştirecek olan CRM yazılımı, verilerin gruplanması, sınıflandırılması, basit veri denetimi gibi işlemlere sahiptir.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha verimli karşılamak, onları daha mutlu ederek daha kısa süren satış operasyonları ve yükselen bir kar marjına sahip olmak için bizlere ulaşın.

Stok Takip Yazılımı

EVKAL’ın sizler için işletmenize özgü geliştirmekte olduğu stok takip programıyla tüm ürünleriniz şeffaf bir biçimde elinizin altında. Satın alma süreçlerini gelişmiş raporlamalarla zaman kaybı yaşamadan yönetmek ve bunları güvenli bir şekilde, en gelişmiş teknolojileri kullanarak gerçekleştirmek için bize ulaşarak işletmeniz için Stok Takip Yazılımı’nıza en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Okul Yönetim Sistemi

EVKAL Okul Yönetim Sistemi ile öğrenci, veli, öğretmen ve yönetim dörtlüsünü en doğru şekilde bir araya getiriyoruz. Web tabanlı okul yönetim sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

EVKAL Yazılım, Eğitim, Danışmanlık, Tasarım ve Sağlık Hizmetleri

0 850 532 7580

Bursa, Türkiye

Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi Araştırma Binası
Ofis No: Z-18 Görükle