Bizi daha yakından tanıyın.

İşimiz gücümüz dijital.

2010 yılında güçlü değerleri olan ve benzer hedefleri arzulayan birkaç harika insanın bir araya gelmesi ile kurulan Evkal; yazılım, eğitim, danışmanlık ve tasarım alanlarında her sektörden markalara ve şirketlere yönelik dijital hizmetler veriyor.

Ekipte, alanında uzmanlaşmış ve 20 yılı aşkın süredir işin içinde olanlar bulunduğu gibi, lisans eğitimini yakın zamanda tamamlamış hevesli taze mezunlar da yer alıyor. Tecrübeyle gelen olgunluk ve yenilikçi yaklaşımın harmanlanmasıyla ortaya çıkan dinamik ile disiplinler arası çalışan, rekabetçi, nitelikli ürün, süreç, bilgi ve teknoloji geliştirme ve üretme isteklisi bir bilişim şirketi de diyebiliriz yani Evkal için.

Yaptığımız her işe çok önem veriyor ve her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sorun ne kadar karmaşıksa çözmesi o kadar zevkli olacağından sorunlardan kaçmıyoruz, onları çözüyoruz. Çözdükçe değişiyor, dönüşüyor, yenileniyoruz.

İzmir, Bursa ve İstanbul ofislerimizden markaları ve şirketleri teknolojiyle değiştirmek, dönüştürmek ve yenilemek için çalışıyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Öncelikle stratejik bir yaklaşım benimseyerek birlikte kararlaştıracağımız yolumuzun tamamını görmenize yardımcı oluruz. İşinizi ileriye götürecek taktikleri ve teknolojileri istekleriniz çerçevesinde birlikte planlarız. Ardından sizleri doğru kişilerle, doğru zamanda ve doğru yolla bir araya getirecek pazarlama stratejileri geliştiririz. Tasarım ekibimizle sizi ve işinizi en güzel şekilde yansıtacak tasarımları geliştiririz. Teknoloji ekibimizle yeni teknolojilerden yararlanarak, planlanan ve tasarlanan, muhteşem dijital deneyimler yaşatacak platformları oluştururuz. Son olarak teslim edeceğimiz işi, her açıdan test ederek sizlerin ve müşterilerinizin kullanımına sunarız.

Abartıdan uzak duruyoruz.
Her iş bir sorunun çözümü ya da çözüm yolu. Bu yüzden her işte kullanışlı, anlaşılır ve amacına uygun faydalı ürün ve hizmetler ortaya çıkarıyor, uzun vadede beraber çalıştığımız kişiler ve markalar için en iyi olanı sağlayarak onları mutlu etmeye çalışıyoruz.
Sürekli iyileşiyoruz.
Yaptığımız işlerin daha iyisini nasıl yapabileceğimizi sürekli düşünüyoruz. Öğrenmek, kendimize meydan okumak ve üst düzey işler üretmek için araştırıyoruz, okuyoruz, deneyimliyoruz.
Uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.
İş dünyasında güven duygusu yaratmanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bizimle çalışan markaların güvenlerine layık olmaya çalışarak uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. İşleri yaptık, bitti olarak görmüyor, sürekli iletişim halinde oluyoruz.