Danışmanlık

Gelişen dijital dünyaya ayak uydurmak ve rakiplerinizden bir adım önde olmak için çeşitli danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ

Çeşitli konularda sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz ile dijital dünyadaki ihtiyaçlarınız konusunda sizleri yönlendiriyoruz. Aşağıda listelediğimiz alt hizmetlerimizi inceleyebilir ve ilgili alt hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

ALT HİZMETLERİMİZ

Marka Danışmanlığı
We create beautiful brand experiences and contribute to your marketing and communication activities by generating ideas for converting your values into presentations.
Dijital Pazarlama
Arama motoru ve sosyal medya pazarlama kampanyalarınızı yönetiyoruz.
Rakip, Piyasa ve Kullanıcı Analizi
Yapay zeka ve makine öğrenimi kullanılarak rakip, piyasa ve kullanıcı analizi geliştiriyor ve hedeflerinize daha hızlı daha doğru yollarla ulaşmanızı sağlıyoruz.
Web Analiz Danışmanlığı
İnternet sitenize ekleyeceğimiz çeşitli kodlarla verilerinizi değerlendiriyoruz. Dönüşüm ve UX optimizasyonu ile ziyaretçilerinizi müşterilerinize dönüştürüyoruz.
İtibar Yönetimi
İnternet üzerindeki itibarınızı yükseİtmek amaçlı, çevrimiçi bilgilendirme kontrol ve yönetim işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Medya Planlama
Mesajlarınızı doğru kitleye, doğru medya aracılığıyla, doğru zamanda, doğru bütçeyle vermenize yardımcı oluyoruz.
İçerik Yönetimi
Kurumunuza yönelik geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri ile; ürün, hizmet, makale vb. içeriklerinizi yayınlama, planlama, yayından kaldırma gibi hizmetleri daha kolay gerçekleştirmenize destek oluyoruz.

Danışmanlık hakkında daha fazla bilgi alın

Bizi arayın

+908505327580

veya biz sizi arayalım