Yazılım

İhtiyacınız olan tüm web ve mobil yazılım çözümlerini deneyimli ekibimizle sizlere sunuyoruz.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ

Sizleri dijital dünyaya tanıtmak, ürün ve hizmetlerinizi en kaliteli şekilde sunmanıza yardımcı olmak bizim işimiz. Aşağıda listelediğimiz alt hizmetlerimizi inceleyebilir ve ilgili alt hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

ALT HİZMETLERİMİZ

Web Sitesi
Web tasarımı konusunda uzmanlaşan ekibimiz ile, tüm cihazlarda olağanüstü deneyim yaşatan, arama motorlarına uyumlu ve kullanıcı dostu siteler yapıyoruz. Firmanıza özgü web tasarımı ve programlamasıyla, ihtiyaçlarınıza uygun geliştirdiğimiz Türkçe paneller ile sizlere beklentilerinizden fazlasını sunuyoruz.
Web Uygulamaları
İhtiyaçlarınıza özgü web uygulamalarını geliştiriyoruz. İçerik yönetim panelleri, stok yönetim sistemleri, okul yönetim sistemleri, aklınıza gelebilecek tüm web uygulamaları için doğru bir tercihiz.
Wordpress Uygulamaları
Dünya'da en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olan Wordpress için ihtiyaçlarınıza uygun temalar ve eklentiler yazıyoruz.
Mobil Uygulamalar
Mobil platformlarda muhteşem deneyimler yaşatan internet siteleri oluşturuyoruz; ancak siz isterseniz müşterilerinizin mobil deneyimlerini bir adım daha götürebiliriz. Kurumunuzun ihtiyaçlarına özgü mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
Firmanıza ve erişmek istediğiniz kitleye uygun tasarladığımız temalarla ve kendi geliştirdiğimiz eklentiler sayesinde sanal mağazanızda tüm beklentilerinizi karşılıyoruz.

Yazılım hakkında daha fazla bilgi alın

Bizi arayın

+908505327580

veya biz sizi arayalım