Web Tasarım
Lokman Hekim Hastanesi
Lokman Hekim Hastaneleri 1996 yılında Engürüsağ A.Ş.’nin kurulması ile başladığı sağlık hizmetleri sunumuna, günümüzde son teknolojik imkânlarla donatılmış 5 hastane, 1 Tıp Merkezi ve 1 Tanı Merkezi ile devam etmektedir.

Lokman Hekim Hastaneleri 1996 yılında Engürüsağ A.Ş.’nin kurulması ile başladığı sağlık hizmetleri sunumuna, günümüzde son teknolojik imkânlarla donatılmış 5 hastane, 1 Tıp Merkezi ve 1 Tanı Merkezi ile devam etmektedir. Lokman Hekim Hastanesi için hazırlamış olduğumuz internet sitesinde ziyaretçilerin hastane hakkında ihtiyacı olan bilgilere kolaylıkla ulaşabilmesi hedeflenmiştir.

Siteyi Gör

Sunulan Hizmetler

 • Yazılım
 • Web Sitesi
 • Wordpress Uygulamaları
 • Grafik Tasarım
 • Web Tasarım
 • Lokman Hekim Hastanesi

  Lokman Hekim

  Hastanesi

  Üniversitesini de yapmış olduğumuz Lokman Hekim Hastanesi yaptığımız tasarımdan memnun kalarak hastane siteleri için yeni bir görünüş tasarlamamızı istedi. Tasarlamış olduğumuz yeni tasarım logosuyla uyumlu ve kullanılabilirliğe uygun olması dikkat alınarak tasarlandı.

  3 seçenekli basit bir menü ile site içerisinde kolayca gezebileceğiniz sistem tasarlandı. Hastane sayfaları haricinde klasik menü tasarımı tasarımın üst kısmına eklenmedi. Üst kısımdaki mevcut 3 seçim kutusu ile site içerisindeki hastaneleri, klinikleri, doktorları kolaylıkla bulabilir ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Seçim kutuları birbirine bağlantılı olarak tasarlandı ve bu sayede seçilen 1 kutu diğer 2 kutuyu da etkileyerek aranan alanın daralması sağlandı. Örneğin Tüm Hastaneler yerine Akay Hastanesi seçildiğinde klinik seçimleri ve doktor seçimleri bu hastanede bulunan klinikler ve doktorlar ile kısıtlanır.

  Gelişmiş doktor arama sistemi ile seçilen seçimler doktor listesinde anlık değişim yaparak mevcut sayfada verileri güncelleyecek şekilde ayarlanmıştır.