Web Tasarım
Lokman Hekim Üniversitesi
Lokman Hekim Üniversitesi, Sevgi Vakfı tarafından 2017 yılında Ankara’da kurulmuş vakıf üniversitesidir.

Lokman Hekim Üniversitesi, Sevgi Vakfı tarafından 2017 yılında Ankara’da kurulmuş olan öğrencilerinin sağlık alanında yetkin hale gelmelerini destekleyecek her imkânı sağlayan, son teknolojiyle inşa edilmiş, modern ekipmanlarla donatılmış, multidisipliner laboratuvarlarda araştırma yapabileceği imkanları sunan vakıf üniversitesidir. Lokman Hekim Üniversitesi için hazırlamış olduğumuz internet sitesinde öğrencilerin üniversite hakkında ihtiyacı olan bilgilere kolaylıkla ulaşabilmesi hedeflenmiştir.

Siteyi Gör

Sunulan Hizmetler

 • Wordpress Uygulamaları
 • Grafik Tasarım
 • Web Tasarım
 • Lokman Hekim Üniversitesi

  Lokman Hekim

  Üniversitesi

  İnternet sitesinde beyaz ve maviyi ön plana çıkararak sade bir tasarım üzerinde çalıştık. Öğrencilerin kısa yoldan aradıklarına ulaşabileceği hızlı erişim menüleri ekleyerek kullanımı kolaylaştırdık. Panel üzerinden tüm fonksiyonları yönetilebilir slider sistemi hazırladık. Kullanıcı yetki sistemi ile tüm fakülteleri ayırarak belirli kullanıcılara belirli kategorilerde yetki verme sistemini oluşturduk.

  Dar çizgi üzerindeki menü tasarımı ile ana başlık altında bir çok başlığı listeleyebilecekleri menü sistemini geliştirdik. Yönetim paneli üzerinden kolaylıkla yönetilebilen dil seçeneği özelliğini ekledik.

  Her fakülteye özel sayfa tasarımı ile öğrencilerin sadece kendi fakülte içeriklerine erişebileceği sayfaları geliştirdik. Gelişmiş akademik kadro sistemiyle fakülte ve alanlara göre filtreleme özelliği ekledik. Yapılan tüm çalışmaları tüm boyutlara uyumlu olarak geliştirdik.