Web Tasarım
Milim Dental Klinik
Bir milim çok fark yaratır.

Yenilikçi bir bakış açısıyla Bursa’da kurulan Milim Dental, çene cerrahisi, protez, ortodonti, pedodonti uzmanları ve geniş diş hekimi kadrosu ile yaklaşık 1000 m²’lik yerleşkesinde hizmet veriyor. Üst düzey hizmet anlayışlarına uyacak şekilde, profesyonelliklerini yansıtabilecekleri bir internet sitesi tasarlayıp geliştirdik.

Siteye Git

Sunulan Hizmetler

 • Wordpress Uygulamaları
 • Web Tasarım
 • Dijital Pazarlama
 • İnternet Sitesi

  Ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet almak isteyen hastaların öncelikli eylemlerinden biri genelde çevrim içi aramalar oluyor. Hastalar bulundukları bölgenin yakınında, ihtiyaç duydukları uzmanlık alanıyla ilgili hizmet veren firmaları listeliyor ve sonrasında iletişime geçme kararı alıyorlar.

  İletişime geçme aşamasında kararı aldıran en önemli etken de firmaların online varlıkları, yani internet siteleri oluyor.

  Bu sebeple Milim Dental Klinik‘in internet sitesi tasarlanıp geliştirilirken güven veren, vaka çalışmalarının detaylı bir şekilde paylaşıldığı, klinikte sunulan hizmetlerin anlatıldığı, uzmanların tanıtıldığı bir internet sitesi hazırlamak önceliğimizdi.

  Milim Dental Klinik’in Sağlık Turizmi Yetki Belgeli Kuruluş olmaları sebebiyle dil seçeneğinin olması da önem taşıyordu, bu nedenle internet sitesi toplamda 4 farklı dil için hazırlanmış oldu.