Web & Web Uygulamaları
Milim Dental Klinik
Milim, ağzınızın tadını yerine getirir.

Milim Dental Hospital insanların diş sorunlarından hızlı ve doğru bir şekilde kurtulup normale dönmesini sağlar. Diş sorunları çözülmez ya da özensiz bir şekilde çözülürse, tekrar tekrar normale dönüş çabaları gerekir.

İnsanların diş ile ilgili sorunlarını bütüncül bir şekilde çözmek için; Dr. Dt. Ali Direnç Ulaşan ve Dr. Dt. Berkin Öztürk, kendi alanlarında uzman diş hekimleri ile birlikte 2011 yılında Milim Dental Klinik’i Ankara’da kurdu. 2015 yılında bünyeye yeni uzmanlıklar dahil edilerek ve teknolojik yatırımlar yapılarak Bursa’da Milim Dental Hospital hayata geçirildi.

Milim Dental’de; çene cerrahisi, protez, ortodonti ve pedodonti (çocuk diş hekimliği) alanlarında uzman diş hekimleri görev yapmaktadır. Böylece sizin ve ailenizin tüm tedavileri tek bir çatı altında, uzman diş hekimi kadrosu tarafından uygulanmaktadır. Milim Dental’de kullanılan bütün tedavi yöntemleri, cihazlar ve malzemeler dünyaca kabul gören kuruluşlar tarafından onaylıdır.

Milim Dental, Sağlık Bakanlığı onaylı Sağlık Turizmi Yetkili Kuruluşu’dur. Bu kapsamda Sağlık Turizmi İletişim Birimi’ni kurmuştur. Daha detaylı bilgi için internet sitelerini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et

Sunulan Hizmetler

  • Yazılım
  • Web Sitesi
  • Milim Dental

    Daha önce internet sitelerini tasarlayıp yazılımını geliştirdiğimiz Milim Dental, ziyaretçilerine daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak ve mevcut pazarlama stratejileri ile uyumlu pozitif bir kullanıcı yolculuğu için yeni bir tasarıma geçiş yapmak istedi. Hazırlatılan tasarım doğrultusunda sitenin arka planını geliştirmek için birlikte çalıştık.