Web Tasarım
Sanko Üniversitesi
SANKO Üniversitesi, Dünya tarihi ve kültürel mirasının mihenk taşlarından biri olan kadim şehir Gaziantep’te yerleşik Türkiye’nin ilk tematik sağlık üniversitelerinden biridir.

Sanko Üniversitesi, Sani Konukoğlu Vakfı, SankoHolding ve Konukoğlu Ailesi tarafından 1989 yılında kurulmuş, özgür düşünce ve evrensel bilim felsefesiyle eğitime yön veren, geleceği inşa eden, Türkiye’de ve dünyada yeniliklere açık ve topluma katkı sunan bir üniversitedir. Yenilikçiliği benimseyen Sanko Üniversitesi yepyeni yüzüyle sizlerle.

Siteyi Gör

Sunulan Hizmetler

  • Wordpress Uygulamaları
  • Grafik Tasarım
  • Web Tasarım
  • SANKO ÜNİVERSİTESİ

    Sanko

    Üniversitesi

    Tasarlamış olduğumuz internet sitesinde öğrencilerin ulaşmak istediği konuma en hızlı şekilde ulaşması en önemli kısımlardan biriydi. Bu yolda Sanko Üniversitesi tasarımında siteye girişten sonra açılan ilk kısım öğrencilerin aradıkları bölüme kolaylıkla ulaşabileceği şekilde tasarlandı. Üst menü tasarımı ile bir çok bağlantı sade bir tasarım üzerine eklendi. Fakültelere özel renk tanımlanarak öğrencilerin site içerisindeki kaynakları kolaylıkla ayırt edebilmesi ayarlandı. Ay ve yıla göre filtreleme imkanı sunan etkinlik sistemi eklendi. Fakültelere özel sayfalar tasarlandı. Akademik kadro sistemi fakülte filtre sistemi üzerine kuruldu. Yabancı öğrenciler için yönetim panelinden kolaylıkla düzenlenebilen dil seçeneği özelliği eklendi. Yapılan tüm çalışmalar tüm boyutlara uygun şekilde hazırlandı.