Web Tasarım
Vega Outlet
Şehrin Tek Outletine “Yeni”den Bakın!

İsmini Vega yıldızından alan Vega Outlet, yıldızın özelliklerinden ilham alınarak kurgulanmış alışveriş ve eğlence merkezidir. Renkli ve canlı yapısıyla 50.000 metrekarelik kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı 80’i aşkın mağazası, 2.000 araçlık otoparkıyla yılda ortalama 7,5 milyon ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Vega Outlet ile rengarenk ve capcanlı yapısıyla bütünlük oluşturacak bir internet sitesi için birlikte çalıştık.

Siteyi Gör

Sunulan Hizmetler

 • Wordpress Uygulamaları
 • Web Tasarım
 • VEGA OUTLET

  Vega Outlet

  Şehrin Tek Outleti

  Projemizde logo üzerinde bulunan yıldız renkleriyle uyumlu renkler kullanarak logoyla bütünleşen bir internet sitesi ortaya çıkardık. Tamamen özel olarak renklerin canlılığıyla bütünleşen, birden fazla geçiş efektine sahip slider sistemi tasarladık. Alışveriş merkezlerinin en önemli kısımlarından biri olan mağazalar için görselliğe ve basitliğe önem veren mağaza arama sistemini oluşturduk.

  İnternet sitesi üzerinden Vega Outlet‘e ulaşmak isteyen kullanıcılar için kategorilere ayrılmış iletişim formu tasarlayarak kullanıcı ile müşterimiz arasında güçlü bir iletişim köprüsü oluşturduk.

  Oluşturduğumuz internet sitesi kullanıcıya basit bir şekilde istediğini yapmasını sağlamayı hedeflemektedir. Oluşturduğumuz internet sitesi her boyuttan kolaylıkla erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır.