Web Uygulamaları
Doruk Sağlık Grubu
Doruk’ta Sağlık Yaşamda Ayrıcalık

Uzmanlaştıkları sağlık hizmetlerinde, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma kaliteli hizmeti vermek amacıyla 1998 yılında küçük bir tıp merkezi ile hizmete başlayan Doruk Sağlık Grubu‘nun mevcut internet siteleri üzerinde ihtiyaç duydukları bazı eksiklerin giderilmesine destek olduk.

Projeyi Gör

Sunulan Hizmetler

 • Web Uygulamaları
 • Mobil Uygulamalar
 • Web Tasarım
 • Web Uygulamaları

  Doruk

  Sağlık Grubu

  Doruk Sağlık Grubu mevcut internet sitesinin tasarım olarak değişmesini istemiyordu, ancak mevcut sitede bazı içeriklerin güncellenmesi ve bazı eklentilerin eklenmesine ihtiyaç duyuluyordu.

  Bu sebeple, Doruk Sağlık Grubu’nun internet sitesi tasarımını değiştirmeden Foto Galeri, Hastaneler ve alt başlıkları, Tıbbi Kadro ve Laboratuar Sonuçları hastane adına göre ayrılarak güncellenmiştir. Online Randevu sisteminde Hastane, Branş ve Doktor seçimi eklenmiştir. Dil alternatifi olması açısından Arapça ve İngilizce dil özelliği eklenmiştir. Alternatif diller için yeni tasarım ayarlanmıştır. Yeni tasarım ile mevcut tasarım için mobil tasarım özelliği eklenmiştir. Ziyaretçilerin doktor araması yapabilmeleri için doktor arama bölümü hazırlanmıştır. Hastalar tarafından doldurulan görüş ve önerilerin daha iyi incelenebilmesi için form sistemi geliştirilmiştir. Aynı sistem İnsan Kaynakları Formu için de düzenlenmiştir.

  Böylece Doruk Sağlık Grubu’nun internet sitesi için gerekli bakım ve güncellemeler tamamlanmıştır.